V roku 2019 nás oslovila naša stála zákazníčka Katka s priateľom Matejom s myšlienkou spolupodielať sa na našej bezodpadovej revolúcií v Prešove. Spoločne sme si sadli a výsledkom je frančízová prevádzka v inej časti mesta. 

Bezodpadovo tak môžu nakupovať aj obyvatelia sídliska Sekčov. 

V OC Opál v budove bývalej pošty na Zemplínskej 13 vás s radosťou obslúžia Katka s Matejom, ktorí sú zero waste pozitív. 

Katka je okrem iného doktorka farmácie a vedie rodinnú lekáreň, Matej je zasa architekt a na svedomí ma technickú a vizuálnu stránku priestorov. Mrknite na galériu 😉

Od decembra nám teda pribudli nové posily v boji za zdravší život na našej planéte. Stretnúť nás môžete v prevádzkach, na prednáškach alebo workshopoch. Veľmi radi s vami hovoríme a delíme sa o všetky naše skúsenosti. Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Príručka Odvážneho občana ZADARMO

Praktický pomocník na tvojej novej ceste bez odpadov. 

Vaše osobné údaje (email) budeme my (Odvážene s.r.o.) spracovávať v súlade s platnou legislatívou a ochranou osobných údajov len za účelom zasielania noviniek a inšpiratívneho materiálu. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním na dobu piatich rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz “Odhlásiť sa z odberu” v každom zaslanom emaili.