Článok

[ČLÁNOK] Zero waste diár 2021 – odkazy

Ak si sa dostal/a sem, držíš v rukách Zero waste diár 2021 z čoho a úprimne tešíme! 🙂
Tu nájdeš všetky odkazy, ktoré sa nezmestili do tlačenej verzie.
Veríme, že budú pre teba užitočné a budeš inšpiráciou pre svoje okolie 🙂

Čítaj Ďalej »
Článok

[ČLÁNOK] Bezodpadový baby boss

Po príchode domov sme začali na drobné rozoberať, ako napasovať Damiánika do nášho bezodpadového spôsobu života. Zlé jazyky tvrdili, že sa to nedá. Nevzdali sme to a môžem hrdo povedať, že Damián je vo svojom veku, takmer 5 mesiacov, stále dieťa nepoškvrnené odpadovým hriechom (okrem tej odpadovej vody z prania jeho oblečenia a plienok, ktorých je čím ďalej tým menej – aby som bola úplne presná).

Čítaj Ďalej »
Článok

[ČLÁNOK] Môj manuál k prirodzenému zero waste pôrodu

Piatok trinásteho sa nekoná. Poznáte pripovidku “Človek mieni a pán Boh mení?”, alebo vám už niekto povedal, že aj ako dokonalo si ten pôrod predstavíš a pripravíš sa naň, môže to byť úplne inak? Alebo keď vám vaša dula povie, že si treba poistiť pôrod a mať v zálohe plán B? No, to všetko som pred pôrodom počula, vedela, ale bola som presvedčená, že mne sa žiaden plán B diať nemôže. A predsa…

Čítaj Ďalej »
Článok

[ČLÁNOK] Kúpeľňa bez odpadu

Kúpeľňa.
Miesto, kde sa zhromažďuje všetka vaša kozmetika a drogéria. Poličky sú plné rôznych fľaštičiek, kelímkov či plastových nádob na šampóny, masky, kondicionéry, sprchové gély a mnoho iného pre každého člena vašej domácnosti jednotlivo. Ak to vo vašej kúpeľni vyzerá práve takto a radi by ste to zmenili, mám pre vás niekoľko užitočných tipov, ako na to.

Čítaj Ďalej »

Príručka Odvážneho občana ZADARMO

Praktický pomocník na tvojej novej ceste bez odpadov. 

Vaše osobné údaje (email) budeme my (Odvážene s.r.o.) spracovávať v súlade s platnou legislatívou a ochranou osobných údajov len za účelom zasielania noviniek a inšpiratívneho materiálu. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním na dobu piatich rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz “Odhlásiť sa z odberu” v každom zaslanom emaili.